2016/06/15

Karpaty-PM. Kupala eve

Запрошуємо Вас на трьохденний тренінг для проектних менеджерів та керівників компаній. І вгадайте куди ми поїдемо? В Карпати.
Протягом 3-х днів 4 тренерів у форматі воркшопів передадуть свої знання та досвід. Ми - спілкуємось, вчимось і відпочиваємо. Програма насичена, але Вам точно сподобається.

Тематика: говоримо нове про знайомі поняття та речі. Будемо розбирати “теорію Р (ПІ)” для проектного менеджера: команда - ресурси - проект.

Якщо Ви думаєте, що ми будемо гуляти Карпатами, збирати квіти, відпочивати - то Ви помиляєтесь. Для цього у нас не буде часу :) Натомість ми будемо: вчитись, спілкуватись, знайомитись, обмінюватись досвідом … ну і відпочивати, але зовсім трошки.

Аудиторія: 
● PMs,
● керівники компаній,
● менеджери середньої ланки,
● Team-Leads,
● управлінці,
● HRs та всі зацікавлені представники інших професій або ті, хто лише починає свій шлях і хоче повчитись та набратись досвіду.

Місце: база “Захар Беркут” (вул. Богдана Хмельницького, 1, Волосянка, Львівська обл.) 

Зареєструватись - http://bit.ly/karpatyPM

А після основної програми та інтенсивної роботи скажіть «ні» нудному та одноманітному відпочинку, забудьте про похмурі групові тури чи довготривалі екскурсійні походи в гори, адже на Вас чекає BBQ-вечірка!

Тренери:
Вячеслав Москаленко (консультант і тренер з гнучких методологій в міжнародній компанії Luxoft, має сертифікати PSM I, PSM II, PSE, ICP, ICP-ACC, ICP-ATF, ICP-BVA) «Самоорганізація в прийнятті складних рішень»
Олексій Єгошин (Luxoft / Head of Department, сертіфікованний тренер Luxoft Training Center з управління проектами та soft skills з 5 річним стажем викладання) «Переговори з замовником в IT»
Наталя Блінова (Керівник проекту з розвитку Soft Skills в ПриватБанк)
Дмитро Бібіков (SoftServe, PMO Agile Expert)

Більше інформації - http://karpaty-pm.dakiry.com.ua/#top
Організатори – консалтиновий центр DaKiRy
Контакти: тел.: +38(099)3265425 e-mail: mkira@dakiry.com.ua

No comments: